Szukaj po numerze lub opisie

Szukaj części do swojego pojazdu
 OSTATNIO WYBRANE POJAZDY

HYUNDAI

Części HYUNDAI


Hyunadi Motors Corporation to południowokoreański koncern produkujący pojazdy silnikowe, aktualnie należący do grupy Hyundai​ Kia Automotive Group.​ Firma zajmuje się produkcją samochodów​ osobowych,​ dostawczych jak również autobusów,​ ciężarówek i​ silników.​ Pierwszym stworzonym modelem samochodu osobowego był Hyundai​ Cortina,​ którego konstrukcja na mocy umowy z Ford Motor Company została wykorzystana w modelu Ford Cortina.

Podczas swojej działalności Hyundai​ wypuścił​ na rynek ponad 30 modeli samochodów, z czego 20 wciąż jest produkowane. Najbardziej popularne z nich, to m. in. Hyundai​ Tucson, Hyundai i40 i Hyundai Veloster.

Co więcej, koncern kładzie duży nacisk na projektowanie samochodów przyszłości, wprowadzając coraz to nowsze technologie. Jednym z najnowocześniejszych samochodów osobowych jest Hyundai​ NEXO, zasilany ogniwami paliwowymi i wzbogacony o zaawansowane systemy wspomagania bezpieczeństwa.

Jako jeden z największych koncernów produkcyjnych pojazdy silnikowe, Hyundai mocno troszczy się o środowisko. Samochody tworzone są w oparciu o najnowsze technologie zaczynając od planowania, a kończąc na recyklingu części oraz całych modeli, które nie są już eksploatowane.


 

Zapytaj o auto części HYUNDAI

ZADZWOŃ DO NAS

+48 572 501 900
+48 572 501 901
Tel/fax: +48 12 633 49 93
sklep@ecars.com.pl


nie znaleziono

Katalogi dodatkowe